اردشیرخان! مرگت باد

بی بی سی فارسی هر وقت میخواهد ضربه ای به مخالفان جمهوری اسلامی بزند فورا میرود سراغ اردشیر زاهدی این پیر مرد خرفت و ابله که واقعا فرق کوکو  با چیز دیگر را نمی داند.

باز هم دیروز بی بی سی سخنان شرم آوری را از اردشیر زاهدی پخش کرد که میگفت من از جمهوری اسلامی و قاسم سلیمانی حمایت می کنم چون برای ایران و مملکت زحمت می کشند. الان اینها (منظورش رژیم آخوندی است) دارند بهپاد می سازند، زیر دریایی می سازند، هواپیما می سازند…. و نباید تحریم بشوند. هرکس دارد از تحریم ایران حمایت می کند مزدور بیگانه است و از خارجی ها پول می گیرد…

یعنی طوری این احمق از رژیم جنایتکار آخوندها طرفداری میکرد که فرضا اگر در زمان چنگیزخان مغول هم بود باز میگفت: چنگیز خان خیلی برای ایران زحمت می کشد!

بعبارت دیگر این همه ناکارآمدی جمهوری اسلامی که حتی خودی هایشان هم به آن اعتراف می کنند را این ابله درک نکرده و شاید دچار زوال عقل شده و نمی تواند درک کند. او نمی تواند درک کند که قاسم سلیمانی قاتل هزاران کودک در سوریه و ایران هرگز موجب افتخار ایران نیست. او چشمانش را روی حقایق بسته و میگوید حکومتی که ایران را به بدبختی و سیاه روزی کشانده هنوز قابل احترام و حمایت است.

وقتی انسان اردشیر زاهدی را نگاه می کند و به عمق بلاهت و نفهمی او می اندیشد فورا به یادش می آید که دور و اطرافیان شاه خدا بیامرز را چه بیشعورهایی گرفته بودند. مثلا این مجسمه بلاهت مدتی سفیر ایران در امریکا بوده و زمانی هم وزیر امور خارجه که به شاه مشاوره میداده.

هیچ بعید نیست این ابله به شاه توصیه کرده بوده تا هویدا و دیگران را مدتی به زندان بیاندازد تا آبها از آسیاب بخوابد که متاسفانه منجر به اعدام هویدا شد.

گاهی اوقات با خودم فکر می کنم که بهتر است زمانی جمهوری اسلامی از هم بپاشد و جای خود را به حکومتی مردمی بدهد که دنیا از شر افرادی امثال اردشیر زاهدی، ابوعطا مهاجرانی، فرخ نگهدار، اکبر گنجی و میلانی و دیگر مزاحمان مردم ایران راحت شده باشد. واقعا وجود این اراذل به جز پاشیدن نمک به زخم ملت چه سودی دارد؟

افرادی مثل اردشیر زاهدی مردن شان نعمتی است برای جوانان این سرزمین. امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها