اربعین و مشکل رژیم اسلامی با ارقام

رژیم اسلامی با ارقام مشکل دارد و درست این که مومنین به کل با ارقام مشکل دارند و شاید  ریشه این بی سوادی و عدم توانائی فهم ارقام را باید در قرآن و ناتوانی آن در محاسبات یافت که معلوم نیست اشتباهات آن در محاسبه ارث برای مثال چندین بار باعث زد و خورد در میان وارثان و مرده خوران شده که هرکدام سهم قرآنی خویش را طلب کرده اند و مجموع آن از کل ارث بیشتر شده. خمینی ابله هم میگفت امریکا هزارها سال است که ما را استثمار کرده. مثالها زیاد است. حال میرسیم به دو میلیون زائر کربلا که اگر واقعاَ چنین بود رژیم اسلامی میتوانست با صادرات عرق شورت و جوراب آنها صادرات جدیدی به جای نفت راه بیاندازد.

دو میلیون نفر یعنی اگر شش نفر بتوانند در جاده به موازات هم راه بروند و هر کدام به یک متر فضا برای حرکت پاهایش و تولید عرق شفا دهنده احتیاج داشته باشد آنگاه صفی خواهد بود شش نفره به طول سیصد و سی و چهار کیلومتر بدون یک جای خالی. یعنی یک صف شش نفره روی جاده شمال از تهران تا رشت. برای تجسمی دیگر در نظر بگیرید که جمعیت کربلا در سال 2014 حدود 700 هزار نفر بوده و حال فرض بگیریم که شده باشد هشتصد هزار نفر. آیا چنین شهری میتواند دو میلیون نفر زائر فقط ازایران را در خود جا دهد. اگر هر کدام فقط روزی یک بار شکمش را خالی کند و مواد شفا دهنده را به زمین بریزد که کربلا در اسلام غرق خواهد شد و نوحی دگر لازم خواهد بود تا از هر آخوند و سید و پیر سگ مومنه دو عدد سوار کشتی کند و مانع انقراض دایناسورها شود.

در این مورد البته رژیم تعداد زائرین را میداند بخصوص آنهائی که خروجی دادند و از مرز رد شدند و پس از شنیدن مایوسانه گورت را گم کن از مامورین مرزی عراقی پولشان را هم نتوانستد از آخوندها پس بگیرند که نشان میدهد پای پول که میرسد از این گوساله های زائر هم نمیگذرند. تا اینجا گویا سی چهل نفری هم توی جاده نفله شده که آن هم به دنبلان اسب حضرت عباس. ارقام واقعی را البته اعلام نمیکنند اما تعداد کل زائرین نباید حتی به دویست هزار هم برسد. این رقم دو میلیون برای ناامید کردن من و تو دیگر ایرانیانی است که هنوز اعتقادی به خرد جمعی ایرانیان و خصومتشان با این رژیم داریم. رژیمی که هرگز چیزی بجز دروغ و فریب و قتل و تاراج از چنته اش بیرون نیامده است

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها