اراجیف گویی و دروغگویی مداح بیت رهبری، صدیقی نالان قبلا هم سابقه داشته و مورد تمساح اولین مورد نیست؛ او‌همیشه از قول مردگان داستان نقل میکند، درست همانند بقیه جاعلان حدیث و‌ معجزه «مسلمان»!

چند روز پیش موجود حقیر و کریهی به نام صدیقی که یکی از ملیجکان دارالخلافه «خامنه ای» است، از قول غسال و یکی از آشنایان مصباح یزدی روایت کرد که لاشه آیت الله تمساح هنگام شستشو در غسالخانه، چشمهایش را باز کرده است و پس از لبخند ژگوندی دوباره چشمهایش را بسته است.

این موجود حقیر که از واکنش و شوخی های نسل جوان ایرانی به حرفهای مزخرفش شوکه شده بود، دیروز معذرت خواهی کرد و حرف هایش را پس گرفت اما دیگر آب رفته به جوی باز نمیگردد!

صدیقی فراموش میکند که نسل پس از انقلاب، نسل ۵۷ تی نیست که خمینی را در ماه ببیند و پشم امام زمان را در لای قرآن جستجو کند. با همه سانسورها و مغزشویی های که نظام در حق نسل پس از انقلاب روا داشته است، این نسل به برکت پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی و ظهور شبکه های اجتماعی، توانسته است از منجلاب اسلام تا حدودی بیرون بیاید و امثال صدیقی را در حد یک دلقک گریان به همنسلانش معرفی کند.

حسین باستانی، تحلیلگر بی بی سی فارسی در مورد همین کرامت سازی ها مقاله بلندی نوشته است که بخشی از آن اشاره دارد به سابقه کاظم صدیقی در خامنه ای مالی!

حسین باستانی مینویسد :

کاظم صدیقی امام جمعه تهران در جریان مصاحبه ای تلویزیونی در ۱۸ اردیبهشت ۹۹ -از قول فردی که می‌گوید موفق به دیدار رو در رو با امام غایب شده و نظر او را در مورد آقای خامنه‌ای پرسیده- چنین نقل می کند: “پرسیدم آقا [امام دوازدهم]، حضرت آقا [رهبر] در نظر شما چطور هستند؟ حضرت فرمودند ایشان از مایند”. امام جمعه منصوب خامنه‌ای، سپس در میانه ابراز احساسات مجری تلویزیون می‌افزاید: “به قدری این جریان من را شارژ کرده. ما رهبری داریم که قماش [از جنسِ] حضرت است”. بیان این ادعا از صداوسیما، البته در افکار عمومی و فضای مجازی خبرساز می‌شود.

کاظم صدیقی در اردیبهشت ۸۹ هم، از “یک آقایی” -که او را دارای توانایی های فوق بشری می داند- نقل می‌کند: “آقای خامنه‌ای گوهر پاکی است… به همین دلیل مکرر خدمت حضرت تشرف داشته است، ولی نشناخته”. آقای صدیقی از قول این فرد خبر می دهد: “وجود مبارک امام زمان ‌ارواحنا فداه‌ در عرفات با اسم ایشان [رهبر] را دعا می‌کرده.”

در ۳۱ فروردین ۹۰، مهدی احدی از اساتید حوزه فاش می کند که کاظم صدیقی حتی در حضور مسئولان ارشد نظام، به نقل از رضا بهاءالدینی از روحانیون قم که در سال ۷۶ درگذشت خبر داده است “مقام معظم رهبری به دیدارامام زمان نائل آمده.” مهدی احدی فضای بیان این ادعا را چنین تشریح می کند: “جناب آقای صدیقی شب فاطمیه روی منبر در بیت ایشان [بیت رهبری] که آقای رییس جمهور نشسته بود، آقای هاشمی بود، سران مملکتی بودند، قوه قضاییه، همه بودند، آقای صدیقی روی منبر این مطلب را گفت و آن را نتوانست تمام کند. همین که خواست تمام کند فریاد گریه جمعیت و حضار بلند شد.”

هر چه بیشتر میگذرد، دست ناپاک این شیادان هم برای مردم بیشتر رو میشود. در اذهان عمومی، سوالها و ابهام ها درباره قرآن و‌محمد و‌امامان شیعه روز به روز دارد بیشتر میشود. نسل جوان وقتی می بیند در قرن ۲۱ و ثبت لحظه به لحظه تاریخ انسان توسط اینترنت، اوباش عمامه دار چنین دروغ هایی میگویند، با خود میگوید پس در ۱۴ قرن پیش چه خبر بوده است!؟

کدام عقل سلیمی باور میکند موجودی موهوم و‌خیالی به نام‌امام زمان در ته چاه منتظر باشد که جهان را هدایت کند و در آخر هم یک فاطی یک چشم او را بکشد و ….

براستی که برای خروج از تونل وحشت اسلام، تجربه جمهوری اسلامی اجتناب ناپذیر بود. به قول کسروی بزرگ ما یک حکومت به آخوندها و اوباشی از جنس خمینی و‌خامنه ای و صدیقی و خاتمی و …. بدهکار بودیم!

حسن امین به نقل از یکی از حاضرین در جلسات احمد کسروی، می‌نویسد:

《ما یک حکومت به آخوندها بدهکاریم. یعنی باید قدرت سیاسی به دست روحانیون بیفتند تا بعد ملت ایران دیگر دل از شعائر خرافه‌آمیز در قالب تشیع صفوی برکند. 》

به اشتراک بگذارید: