تعلیق جرمی کوربین از حزب کارگر

روزنامه گاردین خبر اخراج یا تعلیق جرمی کوربین را اعلام کرد.

یکی از خطرناک ترین و افراطی ترین سیاستمداران حزب کارگر که تا یک قدمی نخست وزیر شدن هم پیش رفت خوشبختانه از حزب کارگر انگلستان کنار گذاشته شد.

جرمی کوربین یک سوپر چپ افراطی بود که بارها از تروریستهای فلسطین و حزب الله لبنان حمایت علنی کرده بود و روابط بسیار بسیار نزدیکی با محافل وزارت خارجه جمهوری اسلامی داشت.

چند سال قبل او بیست هزار پوند از تلویزیون پرس تی وی متعلق به وزارت اطلاعات ایران دریافت کرده بود. دلیل دریافت این پول را شرکت در برنامه های سیاسی این تلویزیون عنوان کرده بود.

این شخص شدیدا یهودی ستیز بود و حتی زمانی که رهبر حزب کارگر بوده به اذیت و آزار هواداران و اعضای یهودی حزب پرداخته است که بالاخره بعد از ماهها تحقیق و تفحص بالاخره این عنصر کثیف و خطرناک را از حزب کارگر بیرون انداختند.

شما فقط یک لحظه به این نکته فکر کنید که دمکراسی غرب چقدر راه نفوذ گل و گشادی دارد که چنین شخص خطرناکی میتوانست نخست وزیر انگلستان شود!

واقعا شگفت آور است. ما درچه لبه پرتگاه خطرناکی زندگی می کنیم. هر لحظه ممکن است اشخاصی نظیر جرمی کوربین، برنی سندرز، جو بایدن و کامیلا هریس به قدرت برسند و دنیا را به گند بکشانند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها