آیا جمهوری اسلامی به تاسیسات غیر نظامی “امارات” حمله خواهد کرد؟

امروز کلیپ زیر رو گوش کردم که یکی از اوباش رژیم به نام “مسعود اسد الهی” میگه اگر اسرائیل ایران رو بزنه, جمهوری اسلامی هم تاسیسات غیر نظامی امارات رو میزنه (ماشالله دیگه تقیه رو هم کامل گذاشتن کنار).

سؤال من اینه که آیا واقعا رژیم اینکار رو خواهد کرد؟ جواب خود من “بله” است. گروه هایی در حاکمیت وجود دارند که تنها راه اینکه از روی این خوان یغما بلندشون کنی اینه که از روی نعش شون رد بشی. این مساله به اندازه ای برای این ها مهمه که حتا حاضر خواهند بود بر روی کسانی درون حاکمیت که با این عمل (حمله به امارات) مخالف هستند شمشیر بکشند.

سوال دوم اینه که احتمال حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران در حال حاضر چه قدر جدی است؟ یکی از تحلیلهایی جالبی که بعد از بمباران تاسیسات اتمی نطنز خوندم این بود که اسرائیل با اینکار تنها یک-ی-دو سال برنامه اتمی ایران رو عقب انداخته. مقاله گفته بود که اگر اسرائیل احتمال بده احتمال انتخاب مجدد ترامپ برای ریاست جمهوری کمه قبل از پایان ریاست جمهوری ترامپ (یا قبل از انتخابات ریاست جمهوری) با هدف به عقب انداختن برنامه اتمی جمهوری اسلامی حداقل برای ۴ سال دیگه, و همچنین وادار کردن آمریکا (تحت رهبری ترامپ) به ورود به جنگ, یک حمله اساسی به تاسیات اتمی جمهوری اسلامی خواهد کرد.

در ضمن, چه ضرورتی داشته که این وبش رژیم امروز چنین سناریویی رو مطرح کنه؟!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها