آقای فارس نیوز و تسنیم چرا حرفهای رهبر تخم جن انقلاب، آیت الله خامنه ای را سانسور کردید!؟

چند ساعتی است که فضای مجازی پر شده است از جن و انس و حرفهای رهبر تخم جن انقلاب؛ عده ای چنان از حرفهای خامنه ای تعجب کرده اند که گویی خامنه ای اولین نفری است که چنین خزعبلاتی را تحویل ملت داده است.

ای کاش مردم ما حداقل قرآن را میخواندند تا ببینند در قرآن سوره ای به اسم «جن» وجود دارد. بله، تعجب نکنید، جن، بنابر متون دین اسلام، موجودی اسرارآمیز است که مانند انسان دارای شعور، اختیار و تکلیف است. بنابر برخی آیات و روایات، جن، آفریده شده از آتش و یا آمیخته‌ای از آتش است. قرآن در چند آیه از جن یاد می‌کند و هفتاد و دومین سوره آن نیز جن نام دارد.


توجه بفرمایید، هفتاد و دومین سوره قرآن نامش «جن» است. لطفا مقام تخم جن رهبری را توبیخ و تمسخر نکنید. ایشان هر چه گفته اند، کلام خدا و رسول خدا است. حالا اگر الله و محمد را هم شما قبول ندارید، بحث دیگری است اما این را بدانیم که ایشان حرفهای الله را که محمد پیامبر اسلام راوی اش بوده است، امروز تکرار کردند و خدا شاهد است کوچکترین چیزی را از خودشان اضافه نکردند.

لطفا «تازی نامه» را از توی انبار بیرون بیاورید و با دقت این آیاتی را که در پایین آمده است، پیدا کنید تا به خودتان ثابت شود که مقام تخم جن رهبری، کوچکترین حرفی از خودشان در نکردند، هر چه گفتند، کلام الله و پیامبر حشری اش محمد «ک» بوده است. اگر توهینی هم میخواهید بکنید، به تازی نامه و پیام آورش حوالت دهید، نه مقام معظم یا خیلی خودمانی، تخم جن رهبری!

https://mobile.twitter.com/Aazaadi11/status/1241714193289695233

سپاهيان سليمان از جن و آدمی و پرنده گرد آمده و به صف می رفتند. (سروه نمل، آيه ۱۷) 

برای خدا شريكانی از جن قرار دادند و حال آن كه جن را خدا آفريده است. (سوره انعام، آيه ۱۷) 

بگو اگر جن و انس گرد آيند تا همانند اين قرآن را بياورند، نمی توانند، هر چند كه يكديگر را ياری دهند. (سوره اسرا، آيه ۸۸) 

سخن پروردگارت بر تو مقرر شد كه جهنم را ازجن و انس انباشته می كنيم. (سوره هود، آيه ۱۱۹) 

ای گروه جنيان و آدميان، اگر می توانيد كه از قطر آسمان و زمين بگذريد، بيرون رويد ولی بيرون نتوانيدرفت مگر با قدرتی. (سوره الرحمن، آيه ۳۳)
 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها