آقای «خامنه ای» خون تمام کسانی که بر اثر کرونا در ایران به قتل میرسند، بر گردن شماست!

ساعاتی پیش نریمان پناهی مداح بی فضیلت بیت رهبری ناخواسته موضوعی را افشا کرد که ثابت میکند مسئولان جمهوری اسلامی از مدت ها پیش خبر داشتند که «کرونا» وارد ایران شده است اما به خاطر برگزاری سیرک انتخاباتی طویله شورای اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، ملت بی پناه و بیگناه ایران را در بیخبری نگاه داشتند تا به خیال خود از فروپاشی قریب الوقوع نظام جلوگیری کنند!

۶ بهمن ۱۳۹۸ جمعی از مداحان صله بگیر و لاشخور صفتی که خرجشان را از ذکر مصیبت و بیضه مالی رهبری به دست میآورند، به دیدار خامنه‌ای جنایتکار رفته‌اند، اما محافظان ولی امر جنایتکاران برخلاف معمول به‌ آن‌ها اجازه نداده‌اند برای دستبوسی خامنه‌ای به او نزدیک شوند! نریمان پناهی در این فیلم ناخواسته اعتراف میکند که مسئولان برای مسائل بهداشتی و محافظت از جان رهبر ۸۰ ساله نظام، اجازه نمیدهند که مثل همیشه این انگل های مداح دستی ببوسند و چکی دریافت کنند!

این فیلم نشان میدهد که خامنه ای و مسئولان جنایتکار نظام در نهایت بی رحمی و سنگدلی، در حالیکه خودشان خبر داشتند کرونا را ماهان ایر سپاه به ایران وارد کرده است، مردم را در بی خبری نگاه داشتند تا شو مسخره مردم سالاری دینی و انتخابات سیرک گونه، دچار اشکال نشود!

ببینید گرفتار چه حکومتی هستیم که با این همه مرگ و وحشتی که تا امروز کرونا برایمان به ارمغان آورده است، باید خوشحال باشیم که تحریم انتخابات نمایشی توسط مردم باعث شد خیابان های شهرهای ایران در ۲ اسفند خلوت باشد، گرنه تا کنون همین آمار فاجعه آفرینی که در مورد درگذشتگان شیوع کرونا در ایران وجود دارد، بر اثر دروغگویی و پنهانکاری مسئولان تا حالا صد برابر بیشتر می بود.

اگر بخواهیم روش و منش رهبر جنایتکار جمهوری جنایت را واکاوی کنیم، بدون شک او «عمر و عاص» زمانه خود است. او همان است که خلافت را با کمک ابوموسی اشعری کوسه صفت جمهوری اسلامی از چنگ رقبایی چو «یادگار شخمی امام» و «پیر سفیه و خوش قلب» یعنی منتظری ربود و در آخر هم کوسه رهبر سازش را در استخر ولایت غرق کرد!

خامنه ای پس از به قتل رساندن حداقل ۱۵۰۰ نفر و به روایتی ۴۵۰۰ نفر در جریان تظاهرات های آبان ماه، در حالیکه با بحران مشروعیت روبرو بود،سردار کودک کش اسلام «سلیمانی» را قربانی کرد تا بحران مرگ سلیمانی، فاجعه کشتار آبان ماه را تحت الشعاع قرار دهد اما از شانس بدش نقشه او آنطور که برنامه ریزی کرده بود، جلو نرفت و انتقام سخت او از مردم در واقعه ساقط کردن عمدی هواپیمای اوکراینی که اکثر مسافرانش ایرانی بودند، باعث شد دستاوردهای تشییع جنازه سردار قاسم سلیمانی جنایتکار بر باد رود و مردم بیش از پیش به ماهیت پلید این کفتار خونخوار ولایت پی ببرند.

خامنه ای روی تمام رهبران جنایتکار را در قرن ۲۱ سفید کرده است. او هم بر روی زمین خون میریزد و هم در آسمان، اکنون هم خبر آمده است که با پنهانکاری اش باعث شده است ویروس خطرناک «کرونا» ایرانیان را قتل عام کند. ملت ایران توسط مشتی لات و چاقو کش بسیجی و سپاهی به گروگان گرفته شده است. هیچکس در این اعماق تنهایی و سیاهی، صدای استمداد ملت ایران را نمیشنود.

مزدوران و جیره بگیران نظام، این رژیم جنایتکار و رهبر خونخوارش به هیچکس رحم نمیکنند. سرنوشت خویش را به این بیمار رو به موت گره نزنید. همانطور که دیدید اینبار جنایات رژیم دامن خودتان را هم دارد میگیرد. کشور و آینده فرزندان این سرزمین را برای چند پول سیاه، نفروشید.

بترسید از خشم فروخورده ملت، بترسید از روزی که مردم بخواهند عدالت را برایتان در فردای سقوط رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی اجرا کنند. بترسید از این جانهایی که میستانید و از این سرنوشت سیاهی که برای ملت رقم زده اید.

آقای خامنه ای، در این سرزمین بیگانگان خونریزی چو تو بسیار آمده اند و رفته اند، مهم نیست تو فرومایه شناسنامه ایرانی داشته باشی و فارسی صحبت کنی، مهم این است که تو قاتل ایران و ایرانیان هستی، تو قلبت برای «ایران» نمیتپد اما برای فلسطین و سوریه و لبنان که همزبان و همدل اجداد تو هستند، میتپد! تو متعلق به صحراهای عربستانی و حکومت جمهوری اسلامی یک حکومت اشغالگر است. در فرداهایی که خیلی نزدیک است، اگر بخت یارت شد و زنده ماندی، بدان سرنوشت قذافی ها در انتظارت است. راستی از فروختن خرر به پوتین چه خبر!؟ دیگر ادعا نکنید ما خاک ندادیم! هم خاک زیر دریا چه خزر را دادید هم منابع بی پایانش را! درست همانند زمانی که ترکمنچای را روسیه به ایران تحمیل کرد، شما هم در موضع ضعف، خزر را تقدیم روسیه کردید، تا چند صباحی دیگر، ایران را بچاپید!

گول فریاد ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند این بسیجیان و سپاهیان مفت خور و بی هنرت را نخور، روز موعود که برسد، همینها اولین نفری هستند که ترا تحویل مردم خشمگین خواهند داد. تو خیلی وقت است تنها مانده ای علی….

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها