آقای خامنه ای،باید خون گریست برای ملتی که در بحران کرونا، یکی نماز جعفر طیار و دیگری روغن بنفشه برایش تجویز میکند!

این روزها برای ملت و حکومت روزهای بدی است. فرزندان ملت به دلیل بی کفایتی مسئولان جمهوری اسلامی چو‌ برگ های خزان در جای به جای این ملک ویران شده بر زمین میافتند و شوربختانه کسی هم به فریادشان نمیرسد.در خط مقدم مبارزه با کرونا، پرستاران و پزشکان وطن در حالیکه برای نجات مردم دارند با جان خویش قمار میکنند، در نقطه مقابلش رهبر فرزانه کشور نگران تعطیل شدن اعتکاف است و برای طرفدارنش نسخه میپیچد که بله، نماز جعفر طیار بخوانید!

سالهاست در این سرزمین هر بلایی در مناطق زلزله خیزش نازل شد ، ربط دادید به بی حجابی و بی اعتقادی مردم، امروز چه؟ اگر بخواهیم از دریچه چشم شما شیوع کرونا را در «قم» مقدس که بیمه حضرت معصومه (ج) است، تفسیر کنیم، چه باید بگوییم؟ آیا قم به دلیل لواط طلاب و شاهد بازی به چنین روزی افتاده است؟ آیا آیت الله های اسلام که امروز چو زالو‌ دارایی های ملت را تحت عنوان بودجه فلان سازمان و‌ مدرسه و برنامه غارت میکنند و به جای روضه خوانی و نماز جعفر طیار خواندن، مشغول به گسترش فحشا در لوای «صیغه» هستند، باعث شده اند که خداوند بلای کرونا را همانند قوم لوط بر لواط کاران و شاهد بازان نازل کند؟ گناه ملت ایران چه بود که این وسط قربانی قرنطینه نشدن «قم» شدند!؟

آقای خامنه ای، کرونا همه جا دارد شیوع پیدا میکند، اما تنها در ایران است که این شیوع با بی کفایتی و بی لیاقتی مسئولان ترکیب شده است و اینگونه سنگدلانه دل می شکند و جان میستاند. آقای خامنه ای شما در قرن اینترنت زندگی میکنید، در فرداهایی که خیلی زود امروز میشود، کوچکترین بهانه ای نمیتوانید بیاورید که «خبر نداشتم»! شما از تک تک فجایعی که در این سرزمین رخ میدهد، خبر دارید اما دریغا از یک راه حل، دریغا از یک واکنش مناسب؛ و صد البته این تقصیر شما نیست! شما و همپالکی های شما چه تخصصی دارید، جز روضه خوانی و ذکر مصیبت؟ کدام فرمول علمی را کشف کردید؟ کدام اختراع بشری را دین شما در تاریخ به ثبت رسانده است؟ چه کاری تا کنون توانسته اید برای نجات جان انسانها انجام دهید؟ کمی با خودتان فکر کنید، شما که قافله سالار این کاروان تباهی هستید، در برابر شیوع کرونا خیلی هنر کرده اید، توصیه میفرمایید نماز «جعفر طیار» بخوانیم! آخر مومن، نماز برای مردم میشود «ماسک»؟ میشود مواد ضد عفونی کننده؟ آن یکی میآید میگوید به خودتان روغن بنفشه بمالید! همین؟ این دینی که میخواهد جهان را نجات دهد و برای همه لحظات ما برنامه دارد، نهایت پاسخش به بحران پیش آمده خواندن «نماز جعفر طیار» و استعمال روغن بنفشه است!؟ بس نیست؟ ۴۱ سال وقاحت در دل ۱۴ قرن «جنایت»، ترویج خرافات و سرمایه های مادی و معنوی یک ملت را به باد دادن بس نیست!؟

دقت کرده اید شما و اسلام شما فقط برای «مرگ» برنامه دارد! وقتی پای نجات جان انسانها وسط باشد، اسلام شما به کل تعطیل میشود! عمری مردم را فریب دادید و نان خویش را از راه ذکر مصیبت و جعل حدیث و هزار پدر سوخته بازی تحت نام «فقه» درآوردید، آخرش چه شد؟ این همه دعا و نیایش و امام و امامزاده های رنگارنگ، چنان در برابر یک ویروس ناقابل کیش و مات شدند که آدم نمیداند چه بنویسد! سالها نمایش مضحک «شفا» پیدا کردن بیماران را در صحن حرم های خود ساخته اجرا کردید و از این دکانداری دینی به خدایی رسیدید، اما بالاخره دروغ تا ابد نمیتواند ادامه پیدا کند. این چه امام و امازاده هایی بودند که کر و کور شفا میدادند، اما از پس یک ویروس که به قول خودتان کم خطر تر از آنفولانزا است، بر نمیآیند؟

دکان آستان قدس رضوی در آستانه ورشکستگی!

میدانم در ته دلتان خوشحالید که فعلا مردم حواسشان به کرونا است و ذهنشان از کشتار آبان ماه و ساقط کردن هواپیمای اوکراینی و مرگ عزاداران مراسم قاسم شو و شکست سیرک انتخابات، منحرف شده است؛ اما بدانید این خوشحالی زودگذر خواهد بود. دیر یا زود مردمی که دارند توسط کرونا به واسطه بی لیاقتی و خرافات زدگی حکومت مقدس «جمهوری جنایت» جان میبازند، سرانجام به سراغ عاملان این تباهی و نکبت خواهند آمد. روزی که پورش ها و مازراتی های «توله زادگان» نظام ولایت در آتش خشم مردم بسوزد و کاخ های باستی هیلز یکی یکی بر سرشان آوار شود، آنگاه خیلی دوست دارم ببینم کدام نماز را به آنها پیشنهاد میکنید که بخوانند؟ نماز وحشت؟!

مردم عصبی هستند. مردم ۴۱ سال است این حجم از جنایت و خیانت و حماقت مسئولان را تحمل کرده اند و دیگر نمیتوانند بیش از این تاب بیاورند. دیگر نمیشود همانند زمان جنگ بچه های ۱۳ ساله را به میدان های مین و به زیر تانک ها فرستاد و خود در «جماران» نشست و دشمن ، دشمن و اسلام در خطر است به راه انداخت! گذشت آن دوران ساده دلی و «فردین» بازی! در حکومت شما بره ها گرگ شده اند و گرگ ها، کفتار؛ پایان بازی نزدیک است سید علی، روزی که پهلوان نحوری پور در مترو در برابر جنایتکاران ولایت مدار شما ایستادگی کرد و فریاد «جانم فدای ایران» سر داد، میدانستم پایان کارتان فرا رسیده است. روزی که از کازرون خبر آمد «آخوند کشی» شروع شده است، میدانستیم ایران دارد به مرحله عبور از «اسلام» نزدیک میشود. گذشت آن دوره ای که زن فقر زده ایرانی را برای حشد الشعبی ها صیغه میکردید. گذشت دوره ای که با امام و امامزاده مردم را سرگرم میکردید! حالا بگذارید من هم یک توصیه به شما کنم، بروید کتاب «حاجی» آقای صادق هدایت را بخوانید، تا در آیینه خود را پیدا کنید.

صادق هدایت در حاجی آقا اینگونه پس ذهن خامنه ای ها را عریان میکند :

برای اینکه مردم در خط نگه داشته شوند آن ها باید گرسنه، نیازمند، بی سواد و خرافی نگه داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود, او نه تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد, بلکه واژه های بدیعی را نیز بکار می برد که نه شما و نه من نمی توانیم آن را بفهمیم. چه اتفاقی می افتد اگر کودک علوفه فروش باهوش و توانا باشد, و کودک من -پسر یک حاجی- تنبل و احمق باشد؟ آقا بی خود متوحش نباشید, به ما چه؟ زهر طرف که کشته شود سود اسلامست! هرکسی میان این معرکه باید کلاه خودشو دودستی نگه داره. ما باید یک نان بخوریم و صد تا خیر بکنیم چون خوشبختانه در چنین موقع باریکی سرنوشت مملکت در کف با کفایت قائد عظیم الشان مان سپرده شده. از راه های پول درآری تازه ای که پیدا شده بود حاجی اظهار خرسندی می کرد و می گفت: بر پدرشان لعنت که بی خود ما را از دموکراسی می ترساندند! اگر دموکراسی اینه که من همه عمرم دموکرات بودم. اشتباه نکنید, ما نمی خواهیم که شما بروید و نماز و روزه مردم را درست بکنید، برعکس ما می خواهیم که به اسم مذهب آداب و رسوم قدیم را رواج بدیم. ما به اشخاص متعصب سینه زن و شاخ حسینی و خوش باور احتیاج داریم نه دیندار مسلمان! باید کاری کنیم که برزگر و دهقان خودش را محتاج من و شما بدانه و شکر گذار باشه. برای این که ما به مقصود برسیم باید او ناخوش و گشنه و بی سواد و کر و کور بمانه و حق خودش را از ما گدائی بکنه.

صادق هدایت در جواب صحبت حاجی آقاها که نماد مدرس و خمینی و خامنه ای و… است لباس شاعری به تن میکند و در مقام شاعری میهن پرست و با شرف و با وجدان میگوید :

در این محیط پست و احمق نواز سفله پرور و رجاله پسند که شما رجل برجسته آن هستید و زندگی را مطابق حرص و طمع و پستی ها و حماقت خودتان درست کرده اید و از آن حمایت می کنید, من در این جامعه که به فراخور زندگی امثال شما درست شده نمی توانم منشا اثر باشم. دولت خودش دزده و ملت را می چاپه. آن وقت دوقرت و نیمش هم باقیه! یک مشت عاجز گدا گشنه اسمش را ملت گذاشتند! کو دلسوز؟ چرا فقط از تجار توقع دارند؟ آیا قشونه ما قشونه. مالیه ما مالیه است؟ معارفمان معارفه؟ و یا عدلیه و چیزهای دیگرمان مثل جاهای دیگره؟ به شتر گفتند: چرا شاشت پسه؟ گفت چه چیزم مثل همه کسه؟ طرفداری از دموکراسی می کنی برای این که دوا و غذای مردم را احتکار بکنی. حتی از احتکار واجبی هم رویگردان نیستی. میدانی؛ توبه گرگ مرگست, آسوده باش! من دیگر حرفه شاعری را طلاق دادم. بزرگترین و عالی ترین شعر در زندگی من از بین بردن تو و امثال تست که صدها هزار نفر را محکوم به مرگ و بدبختی می کنید و رجز می خوانید. گورکن های بی شرف! مرتیکه قرمساق! کی به تو اجازه داد؟

بخوانید: آقای باقی، علی زندانی سیاسی نداشت چون کسی را ذوالفقارش زنده نمیگذاشت!

شیوع کرونا در رشت ؛ دعای امام سجاد مستجاب شد،گیلان ایران دارد از کرونا میمیرد!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها