آقای خامنه ای، شما لطفا این سنت منحوس نامگذاری بر سال های ایرانی را خاتمه دهید؛ چیزی از ایران باقی نگذاشتید!

رهبر جنایتکار جمهوری اسلامی ، امسال هم مثل سال های دیگر در نهایت توهم و‌خودبزرگ بینی بر روی سال ۱۳۹۹ تازی نام «جهش تولید» را گذاشته است و در ادامه در افشانی کرده اند که :

هیچ ملتی با راحت‌طلبی و رفاه‌جویی محض به جایی نمی‌رسد!

خلیفه ایران اشغالی چنان صحبت از راحت طلبی و رفاه جویی ملت کرده است که تو‌گویی ایران اسلامی، همان بهشت برینی است که امام خمینی وعده اش را داد و همه چیز مفت است و ملت هم در خانه ها نشسته اند و دارند پول نفت میگیرند و میخورند و می آشامند و شادی میکنند و همه راضی و خشنود از زندگی در بهشتی هستند که رهبرش سید علی خامنه ای است!

آقای خامنه ای، در طول این ۴۱ سال دلار ۷ تومانی را تبدیل به دلار ۱۶۰۰۰ تومانی کردید. پول ملی زمان شاه را که با زحمت دولتمردان رژیم طاغوت جزو ارزهای بین المللی شده بود، ارزشش را با «پهن» برابر کردید. ده ها هزار نفر را تا کنون به روش های مختلف به قتل رسانده اید. در جنگ ۲+۶ ده ها هزار نفر را شهید کردید و چند نسل را دچار آسیب های روحی و جسمی کردید. نسل جوان ایرانی را با برنامه ریزی مدون به اعتیاد گرفتار کردید تا سرشان پایین باشد و نبینند که چگونه کشورشان توسط مشتی روضه خوان دارد به یغما میرود. مشروبات الکلی را ظاهرا ممنوع کرده اید اما سالی نیست که هزاران نفر به دلیل این ممنوعیت ابلهانه با خوردن الکل های طبی و تقلبی دچار کوری و مرگ نشوند. دختران ایرانی توسط سپاه شما به دوبی و پاکستان صادر میشوند، آنوقت شما بی شرمانه از آبروی ایران و ایرانی میگویید! حشد الشعبی ها و زائران عیاش عراقی میآیند در پاتایای شیعیان( مشهد) و به سر زن تن فروش و فقر زده ایرانی دلار میریزند و او را تحقیر میکنند، آنوقت شما از عمق استراتژیک ایران در سوریه و عراق صحبت میکنید!

چند نسل را با بازی اصلاح طلب و اصول گرا فریب دادید و ایران را تبدیل به ویرانه ای کردید که امروز شاهدش هستیم. هم دانشجو کشته اید و هم دگر اندیش، حمله به کوی دانشگاه کردید و قتل های زنجیره ای ترتیب دادید. بیماران جنسی را تحت عنوان بازجو به جان ملت انداختید تا از هیچکس صدا در نیاید! فقط توصیه میکنم برای یک بار هم که شده فیلم بازجویی همسر سعید امامی را در خلوت خودتان تماشا کنید تا عمق فاجعه را درک کنید.

با پیروزی انقلاب سیاهتان نزدیک به ۶ تا ۷ میلیون ایرانی را از کشورشان بیرون کردید و‌ در فرار مغزها رکورد جهانی زدید. هر چه مردم بر خط اصلاح طلبی قدم برداشتند، شما با لجاجت و رذالت آنها را پس زدید. هم دوران خاتمی را به بن بست کشاندید و هم دوران کوتوله هزاره را، که به قول خودتان نظرش به شما نزدیک تر بود!

سال ۸۸ مردم در نهایت ادب و آرامش و خردمندی سبز شدند و پشت نخست وزیر خمینی قرار گرفتند، تا شاید کمی وضع بهتر شود، اما باز کینه شتری شما نگذاشت بگذارید موسوی به قدرت برسد و شاید اصلاحاتی در چارچوب همین نظام منحوس شکل بگیرد. در نهایت بی شرمی بزرگترین تقلب تاریخ را رقم زدید و به شعور مردم توهین کردید، مردم هم که معترض شدند، سربازان ولایت مدار و بیمارهای جنسی شما با شیشه نوشابه به آنها در کهریزک تجاوز کردند. در روز روشن ماشین های شما از روی مردم در خیابان ها رد شدند و عده بسیاری را در خیابان ها به گلوله بستید و خلاصه جنگلی سبز را تبدیل به کویر کردید.

هر چه گذشت اوضاع اقتصادی مردم خراب و خرابتر شد. دیگر دیواری در شهر نبود که در آن آگهی فروش کلیه و کبد و قرنیه چشم را نبینی! یعنی خودکشی به شرط چاقو! چنان اخلاق در جامعه تحت رهبری شما سقوط کرده است که دیگر به سختی میتوان در این لجنزار متعفن به انسانیت پایبند ماند.

در دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ مردم بی دفاع را آدمکشان شما با فرمان آتش به اختیار شما در خیابان ها و نیزارها به قتل رساندند و هنوز هم که هنوز است، نمیدانیم چند هزار نفر را به قتل رسانده اید! اسم یزید در تاریخ تشیع بد در رفته است، اما شما از یزید بدتر هستید. یزید با آن همه قساوت و بی رحمی اش کوچکترین تعرضی به بازماندگان واقعه عاشورا نکرد. او حق عزاداری آنها را محترم شمرد و به بیماران هم امان داد، اما شما چه؟ هنوز هم جنازه کشته شدگان آبان ماه را به بسیاری از خانواده ها تحویل نداده اید و اگر هم جسد سوراخ سوراخ شده و سلاخی را تحویل خانواده ای دادید، گفتید حق عزاداری ندارند!

خلاصه این ۴۱ سال داستان غارت و تجاوز و سنگسار و‌کشتار و اعدام است و بس! یک کشور را کروگان گرفته اید و هیچ کس و هیچ چیز سر جای خودش نیست. مشتی بسیجی کودن و بی مغز را هم از بچگی توسط سعید طوسی ها شستشوی مغزی داده اید تا خیال کنند کپی کردن موشک های کره شمالی و روسیه شق القمر است! ادعای موشک سازی دارید اما دریغ از ساختن یک ماشین مونتاژ شده امن؛ پراید شما بیشتر از یک جنگ تن به تن با دشمن فرضی ایرانی کشته است. من نمیدانم شما واقعا به کدام دستاوردتان مینازید؟ به لشگر بیماران جنسی و قاتلان خونریز که بچه های مردم را در خیابان ها و زندانها سلاخی میکنند و یا به قتل ۳۰۰ هزار سوری، که ضامن بقا اسد شد!؟

مدام از تحریم های آمریکا میگویید اما از دلایلش هیچ نمیگویید. میگویید هواپیما به ما نمیفروشند، اما نمیگویید وقتی هم فروختند آنها را برای حمل اسلحه و سرباز استفاده کردید تا خاورمیانه در آتش شیعه گری شما بسوزد.پس از برجام چند میلیارد پول مردم بخت برگشته ایران را گرفتید، اما همه را خرج اسد و فاطمیون و حشد الشعبی و مدافعان حرمسرای اسد کردید. پس لطفا از تحریم ها حرفی نزنید، چرا که دلیل تحریم ها حرکات تروریستی شماست. برای شما ایران و‌جان ایرانی هیچ معنایی ندارد. شما دشمن شماره یک این ملت هستید اما این را بدانید همیشه اینگونه نمیماند. به زودی مردم نظام شما را سرنگون خواهند کرد و این جبر تاریخ است.

امیدوارم سال ۱۴۰۰ شما و نظام کثیف جمهوری اسلامی توسط مردم سرنگون شده باشد و به زباله دان تاریخ پیوسته باشید، اگر هم چنین نشود، به زودی چنین خواهدشد. دیر و زود دارد سید علی قاتل، اما سوخت و سوز، نه!

کاش این نامگذاری ویژه و نصیحت های خود را به همپالکی های خودتان ارجاع دهید، چرا که در جهنم ایران اسلامی همه ۲ شیفت ۲ شیفت کار میکنند، جز بسیج و سپاه و روحانیون انگل؛ البته اگر مردم آزاری و آدمکشی نامش کار است که هیچ، اینها همان توصیه «ده برابر» تلاش کنید شما را دارند به خوبی اجرا میکنند!

۴۱ سال است ملت ایران عید نداشته است. هم چشمهایمان گریان است هم دلهایمان خون؛ ریشه شما را ملت باید بزند که ریشه ایران را زدید. اندکی صبر ای رهبر کینه توز و تازی پرست و حقیر و آدمکش؛ فرهنگ ایران چنگیز و اسکندر را بلعیده است، تو که میکروبی بیش نیستی! برای همین شباهت تو و نظام تو به ویروس «کرونا» است که ایرانیان کمتر از تمام دنیا از «کرونا» ترسیده اند، چرا که ابلیس مرگ ۴۱ سال است بر گردنشان نشسته است، آن هم با نام «جمهوری اسلامی»! پایان کرونا، پایان شما هم خواهد بود؛ سید علی قذافی را به خاطر بسپار، نظام رفتنی است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها