آقای «خامنه ای»، از شیوع ویروس «کرونا»بنالیم یا از ستاد اجرایی فرمان امام که تجارت خون میکند؟

ستاد اجرایی امام هم مثل خود امام کارش دروغگویی و غارت و جنایت شده است. امام خانه های کارآفرین ها و ثروتمندان زحمت کشی چو‌خیامی ها و خسرو شاهی را مصادره کرد و به مشتی اوباش و بی ریشه صلت داد، ستاد اجرایی اش هم این روزها دارد طبق روال همین ۴۱ سال سیاهی که گذشت جیب مردم را علنا میزند. هر جا کسی بی ورثه باشد، ستاد اجرایی فرمان امام آماده است اموال عمومی را غارت کند تا فرزندان حزب الله لبنان و حوثی ها و علوی های سوریه و … در رفاه و آسایش باشند، آنوقت ایرانی در کشور خودش به دنبال ماسک بدود، چرا که ستاد اجرایی امام و پاسداران کفتار صفت انقلاب ماسک ها را «احتکار» کرده اند و دارند به ده برابر قیمت میفروشند!

آقای خامنه ای، ۴۱ سال است دارید با خون مردم تجارت میکنید. بهترین جوانان این آب و‌خاک در میدان های مین تکه تکه نشدند که امروز ستاد اجرایی امام ، دست به غارت ماسک بزند و سلامت مردم را در خطر بیاندازد!

در قدیم حتی راهزنان و دزدان سر گردنه هم یک اصولی را در شرایط قحطی رعایت میکردند، اما ستاد اجرایی امام که زیر نظر مستقیم شماست، دارد با احتکار ماسک ها و مواد ضد عفونی کننده، با خون مردم تجارت میکند!

دیگر بس است آقای خامنه ای، این چه ولایتی است که فقط کارش شده است کشتن و به یغما بردن دارایی های مردم؟ شما و ستاد اجرایی فرمان امام شما روی چنگیز و صدام حسین را هم در بی رحمی و‌جنایت سپید کردید!

دیروز در تمام وبسایت های داخلی و خارجی این گفته های وزیر بهداشت برجسته شد و باعث شد جهان به بیرحمی و قساوت و دشمنی شما با ایرانیان ایمان بیاورد؛ سعید نمکی، وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ، در دو نامه به رئيس‌جمهوری و وزیر صنعت و معدن از وجود یک «شبکه فرصت‌‌طلب بی‌انصاف» خبر داده که «به راحتی اعلام می‌کند که دویست میلیون ماسک را می‌تواند ۲۴ ساعته با فلان قیمت در فلان جا عرضه کند» و «محصولات خود را احتکار و با واسطه با قیمت ۱۰ برابری به دلالان معرفی می‌کنند».

حالا این شبکه فرصت طلب و غارتگر چیست و‌کیست و کجاست؟رسانه‌های داخلی ایران روز هشتم اسفند به نقل از محمد مخبر، رئيس «ستاد اجرایی فرمان امام»، گزارش دادند که قرارداد تولید ۵۰ میلیون ماسک معمولی امضا شده و به زودی توزیع اولین محموله در تهران انجام خواهد شد.!

آقای خامنه ای، حکایت نان و پنیر خوردنتان را باور کنیم یا ۹۵ میلیارد دارایی ستاد اجرایی فرمان امام را؟ چگونه یک انسان میتواند اینچنین با جان مردم قمار کند ؟ آیا آن نمازی که میخوانید قبول است؟ ادعای علی بودن دارید اما کجای تاریخ نوشته است امیر المومنین بیت المال را به دست غارتگران داد؟ مگر حکومت فاشیستی شما و امامتان در کتاب های درسی داستان عقیل و انگشتر و آهن گداخته را ننوشتند؟ پس چگونه دزدی مثل قالیباف با این هم پرونده فساد و غارت و زمین خواری به مجلس راه پیدا میکند؟

سید علی، شما واقعا علی هستید، اما از نوع علی بابا و چهل دزد بغداد! شما و هزار فامیل بی هنرتان نه دین دارید و‌نه وطن، آن نماز بر کمرتان بزند، وقتی کودک ایرانی در خیابان ها میافتد و در گوشه ای جان میدهد، آنوقت ستاد اجرایی فرمان امام، ماسک ها را احتکار میکند و با خون ملت تجارت؛ ننگتان باد که این عو عو سگان شما نیز بگذرد!

فراموش نمیکنیم چگونه کشوری سبز و رو به پیشرفت را ۴۱ سال پیش با دروغ و تزویر و جنایت صاحب شدید. فراموش نمیکنیم که چگونه در طول این ۴۱ سال از منبر روضه خوانی و گدایی ۲ زار ، به خدایی رسیدید!دیر یا زود ستاد اجرایی فرمان امام باید ثروت غارت شده مردم ایران را پس دهد، هر چند میلیاردها دلار ثروت ملت، اکنون در شکم ۹ ماهه سید حسن نصر الله ها، چربی شده است!

ای رهبر جنایتکار که خون پویا بختیاری ها و سعید زینالی ها و مختاری ها و پوینده ها و ریراها بر دستانت خشک شده است، نه نمازتان قبول است و‌ نه نظام مقدستان ماندگار، دعا کن تا آن روز به مرگ طبیعی مرده باشی، گر نه چو قذافی و صدام باید از لوله های فاضلاب بیرون بیایی و به دست مردم خشمگین، به سزای اعمال ننگینت برسی، دعا کن زودتر بمیری سید علی ، دعا کن…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها