آقای امیر لطفا فاشیسم را « بَزک» نکنید!

مقاله ای از آقای منشه امیر در سایت رادیو پیام اسرائیل منتشر شده با عنوان:

“آنان اگر مسلمانان واقعی بودند، به نام اسلام، این همه جنایت مرتکب نمی‌شدند؛ تفسیر سیاسی هفته، نوشته منشه امیر”

که متن کامل اون رو میتونید با کلیک اینجا مطالعه کنید.

خلاصه مطلب اینه که این کارهایی که “به اسم” اسلام صورت میگیره توسط مسلمانان “واقعی” نیست و دین اسلام مثل همه دینهای دیگه دین رحمته و حرفهای دیگری که در بهترین حالت میشه اون رو به “هندوانه زیر بغل مسلمانان عزیز گذاشتن” تعبیر کرد. به عنوان نمونه این چند جمله در اواخر مقاله آمده:

امروز آنانی که خوبی اسلام این دین مبین را می طلبند باید بکوشند تا افراط‌گرایان را خاموش کنند
بکوشند شیوه انسانی و بشری از دین یکتاپرستی ارائه شود
نشان دهند که اسلام نیز دین انسانیت است
ثابت کنند که اسلام نیز همزیستی بین همه ادیان و افکار و گروهها را امکان پذیر می سازد

نمیدونم آیا جناب منشه امیر واقعا به این حرفها باور دارند یا هدف خاصی رو از این نوشته دنبال میکنند. در هر صورت مایلم عقیده خودم رو در این مورد خاص بدینصورت بیان کنم:

اسلام یک ایدئولوژی تهاجمی-فاشیستی و بدتر از نازیسمه. تهاجمی و فاشیستی است چون خودش و پیروانش رو برتر از سایر ادیان میدونه و در صورت عدم تمکین غیر مسلمانان -هر مسلمانی طبق نص صریح قران- “دستور” داره اونها رو به “قتل” برسونه. اسلام بدتر از نازیسمه, چون نازیسم یک ایدئولوژی زمینی و مبتنی بر پایه های «مدرنیته» بود و اسلام یک ایدئولوژی « آسمانی» و و بنا شده بر توهمات, خرافات و آرزوهای محمد و پیروانش.

اسلام “رحمانی” جناب منشه امیر مکتبی است که طبق دستورات اون هر شناعت و جنایتی به نام “الله” قابل توجیحه. اسلام از ۱۴۰۰ سال پیش هم همیشه همین روش فاشیستی تهاجمی رو دنبال کرده. مواقعی هم که ایدئولوژی فاشیستی اسلام “بروز” بیرونی نداشته به علت تو سری خوردن اسلام و مسلمین بوده وگرنه ذات اسلام دقیقا همینه که امروز تو فرانسه, ۴۲ ساله در ایران و ۱۴ قرنه که در خاور میانه میبینیم (امیدوارم حداقل داستان یهود بنی قریظه به گوش آقای امیر خورده باشه).

روشی هم که باید با اسلام و مسلمین برخورد بشه همون روشی است که در مقابل نازیسم و نازی ها “موقتا” جواب داد, یعنی سرکوب کامل و بدون هیچ اما و اگری. با بازماندگان مسلمانان هم باید همون رفتاری رو کرد که با بازماندگان نازیسم شد (که شامل اعدام “جنایتکاران علیه بشریت” هم بود, البته به حکم دادگاهی عادل مثل دادگاه نورنبرگ).

با این تعارف هایی هم که تمایل داره اسلام رو یک دین “رحمانی” نشون بده هیچ وقت نخواهید توانست حتا یک وحش اسلامی رو از جنایت منصرف کنید. این مثل اون میمونه که در سال ۱۹۴۳ کسی بگه نازی های خوب باید خودشون رو از نازی های بد مثل “آیشمن” جدا کنند و به روح نازیسم که مملو از انسانیت, علم و پشرفته توجه کنند!

لطفا از یاد آوری داستانهای مادربزرگ مؤمنی که سجاده اش بوی خوب میداد و اینجور قصه ها هم پرهیز کنید که نسل این مادر بزرگ ها اگر ورنیفتاده باشه تعدادشون به اندازه ای کم شده که در محاسبات محلی از اعراب ندارند!

در حال حاضر هم با توجه به جنایات صورت گرفته در فرانسه (همین الان که این مطلب رو مینویسم یک وحش مسلمان به یک کشیش در لیون فرانسه حمله کرده و اون رو به شدت زخمی کرده) به نظر من نهایت بی عقلی و حتا خیانته که فرد یا افرادی تلاش کنند اسلام رو هر چیزی به جز اصل واقعی اون که در حقیقت نازیسم قرن ۲۱ هست معرفی کنند.

کاملا برعکس “استراتژیی” آقای امیر به نظر من در جو به وجود آمده بعد از قتل های اخیر شهروندان فرانسوی باید هر چه بیشتر شکاف بین اسلام و تمدن مدرن رو گسترش بدیم تا برخورد غیر قابل اجتناب تمدن غنی غرب (به نمایندگی اروپا) با این ننگ قرن ۲۱ هر چه شدیدتر صورت بگیره.

اروپایی که چند صد سال پیش تونست غول مسیحیت قرون وسطا رو داخل شیشه کنه, مسلما در قرن ۲۱ این توانایی رو داره که “اسلام حقیقی” رو هم داخل شیشه فرو کنه. در صورت وقوع چنین حالتی راه ما برای مهار کردن این غول بی شاخ و دم در خاور میانه هم هموارتر میشه. پس آقای امیر لطفا فاشیسم را « بزک» نکنید و این فرصت تاریخی را نسوزانید!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها