آخوند لَش می‌‌گوید ایرانی‌ها مسافرت و پارک نروند، پس مردم بروند بمیرند؟‎

آخوند لَش و بی‌ آبروی معروف ـ احمد خیکی علم‌الهدی گفته که مسافرت‌های تفریحی یک بی‌تقوایی اقتصادی بوده و ایرانی‌ها باید دست از بکشند، و ادامه داده که؛ گفته که پارک‌رفتن و مسافرت رفتن خانواده‌های ایرانی «از نظر نظام اقتصادی» اشتباه است: « یک پارک رفتن در یک روز برای یک خانواده چه هزینه‌ای دارد؟ مسافرت تفریحی چه مقدار هزینه و چقدر هزینه دارد و چقدر ضروری است؟ از نظر نظام اقتصادی این اشتباه است؛ اگر زندگی براساس کفاف تنظیم شود گرفتاری ایجاد نمی‌شود. پدر خانواده وام بگیرد و قرض کند برای اینکه زن و بچه‌اش را به مسافرت تفریحی ببرد؟ این چه لزومی در زندگی دارد؟

این همان بی‌ شرفی است که میگفت: اگر مرغ در دسترس نيست آن را با يك ماده پروتئينی ديگر جايگزين كنيد، مشهدی ها مگر اِشكنه پياز داغ را يادتان رفته و آن زندگي را فراموش كرده‌ايد؟ مگر قرار است برنامه همان باشد كه قبلاً ‌بوده است، خودش و دیگر سید‌ها شکم خرس کرده و برای ما اَدای تئوری نِویسانِ اقتصادی را در میاورند.

پس ایرانیان چه کنند؟ چه تفریحی داشته باشند؟ از صبح تا شب بروند خرافاتِ مذهبی‌ را به جای آورده تا این آخوند و دیگر دین فروشانِ فاشیستِ اسلامی اختلاس کرده و مال و ثروتِ مردم را بالا بکشند؟ این شد وضعِ ایرانِ امروز و برایم عجیب است که چطور ایرانیان چیزی نمیگویند وقتی‌ که به راحتی‌ یک آخوند لش راضی‌ به مرگِ ایرانیان است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها