آخوندبدر؛ تو نمیتونی منو شبیه خودت کنی!

شوربختانه یا خوشبختانه، ۴۴ سال از اشغال دوباره ایران توسط اسلامگرایان شیعی گذشته است و جمهوری جنایتی که خمینی بنیانگذار آن بود، هنوز با گذشت چند دهه در شرایط انقلابی به سر میبرد و به ثبات نرسیده است.

اگر در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، تجدد اجباری پهلوی ها در نیمه راه به مشروعه خواهان باخت، اما این باخت، باختی تاریخی نبود و هنوز سرانجام کار مشخص نیست. گر چه انقلاب اسلامی با کشتن صدها هزار نفر در جنگ های خواسته و ناخواسته اش_ و تلاش برای صدور انقلاب تباهش_ ایران را بر لبه پرتگاه نیستی نشانده است اما در همین لحظه های هراس انگیز، فرهنگ ایران چو ققنوس از خاکستر خویش احیا شده است و در زیر پوست این ایرانشهر افسانه ای، انقلابی جاری است که فریادش ریشه در آرزوهای زنده بگور شده این سرزمین دارد.

یکی از کابوس های سردمداران جنایتکار حکومت اسلامی، همزمان شدن سنت های ملی ما با آیین های مذهبی و تحمیلی آنهاست، چرا که هر چه بیشتر میگذرد، عقیم شدن اسلام در برابر آیین های ملی ما بیشتر نمایان میشود.

سیزده بدر امسال که نوید بخش رهایی ایران از نحسی آخوند و اسلام و قرآن بود، در حالی به اتمام رسید که ماه نامبارک رمضان بیش از پیش در ایران رنگ باخته است. در حالیکه این ماه در کشورهای همسایه ایران با شادی و شوری وصف ناپذیر، به نوعی عید اول مسلمانان است؛ اما در ایران این ماه بیش از پیش تهی از معنا شده است.

از طرفی دزدی ها و خونریزی ها و بی رحمی های سید علی خامنه ای و نوچه هایش جایی برای ماله کشی شیعیان باقی نگذاشته است و از آن طرف هم با ظهور اینترنت و شبکه های اجتماعی، نسل جوان خویشتن تاریخی خویش را در آینه گذشته_ با همه گرد و غباری که بر آن نشسته است_ پیدا کرده است و اسلام روز به روز در ایران کمرنگ تر میشود.

همزمانی سیزده بدر و ماه خرافات زده رمضان که جز بوی گند دهان های روزه داران حرفی برای گفتن ندارد، اینبار در ماسوله سبب درگیری و شلیک گاز اشک آور شد. حکومت که میبیند با هر خونی که بر زمین ریخته است، مشروعیتش روز به روز کمتر شده است، همانند گربه ای که در کنجی گیر کرده است، فقط چنگ میاندازد و سر و صدای الکی راه میاندازد.

سید علی خامنه ای و نوچه هایش باید بدانند که نه عمر و نه چنگیز و نه تیمور، هیچکدام نتوانستند ایرانیان را شبیه خودشان کنند و در آخر این فرهنگ ایران بود که مهاجمان را در خود حل کرد و شبیه خود ساخت.

شاهد این ادعا، آلبوم های عکس های خانوادگی سران نظام است. اگر امروز شما در خیابان ها خوک زادگان حکومتی را ببینید، هیچ شباهتی به پدران و مادران خویش ندارند و سبک زندگی آنها کاملا غربی است. همان غربی که به قول تونی بلر، نخست وزیر سابق بریتانیا، بسیاری از ارزش های خویش را از فرهنگ ایران پیش از اسلام گرفته است.

آری، این را مطمئن باشید که نه ماه رمضان و نه محرم و نه چنگیز و خمینی و عمرها، هیچکدام حریف این فرهنگ غنی نخواهند شد. نوروز و چهارشنبه سوری و یلدا و مهرگان و سیزده بدر، سرانجام فرهنگ قمه زنی و سیه پوشی و مصیبت ستایی و مداحی را به زباله دان تاریخ خواهد انداخت.

خود را بیخود خسته نکنید.سیزده بدر و نوروز بسیار بزرگتر از جمهوری اسلامی و رهبرانشان است. ایران هرگز نخواهد مرد، حتی اگر در وجب به وجب آن، خون فرزندانش از دل زمین بجوشد، سرانجام خدای رنگین کمانی بر خدای سیاه و گریان شما نامردمان غلبه خواهد کرد و نور بر تاریکی پیروز خواهد شد!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها