آتش تهیه مافیای رسانه ها بر ذهن و روان مردم

 چند وقت پیش من در باره ترفندهای کثیف مافیای رسانه ای مطلبی نوشته بودم که این روزها دوباره خواندن آن خیلی بدرد میخورد. لینکش در اینجا.

همانطور که می دانید مافیای رسانه ها که عمدتا در سیطره چپ ها و گلوبالیستهاست برای شکل دهی افکار و اذهان مخاطب بطور هماهنگ چنان فضایی را ایجاد می کنند که یک فرد عادی حتی اگر واقعیات را هم بداند اما در برابر حجم سنگین بمباران خبری غیرواقعی خود را تنها و مایوس احساس می کند.

مثلا این روزها ببینید رسانه های چپگرا از سی ان ان گرفته تا بی بی سی و الجزیره و ایران اینترنشنال و غیره، اتفاقات و تظاهرات امریکا را چگونه وارونه منعکس می کنند. مثلا بطور هماهنگ شده میگویند مردم امریکا به خیابان آمده اند تا علیه نژاد پرستی اعتراض کنند ولی ترامپ میخواهد آنرا را سرکوب کند!

بعد اینقدر این دروغ را تکرار می کنند که مخاطب با وجودیکه میداند حقیقت ماجرا این نیست اما صدایش به جایی نمیرسد و این همان چیزی است که آنها برایش سرمایه گذاری کرده اند. دقیقا مثل دوران جنگهای کلاسیک که قبل از حمله آنقدر آتش تهیه سنگین بسمت مواضع حریف بدون هدفگیری می ریختند که افراد دشمن احساس ضعف و تنهایی کنند.

بعنوان مثال دیگر، شب گذشته سی ان ان خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه ترامپ از ترس تظاهرکنندگان به زیر زمین کاخ سفید رفته و آنجا قایم شده!

بعد بقیه کانال های خبری سراسر دنیا مثل بزغاله همین خبر دروغ را تکرار کردند. از همه انها بیشعورتر کانال های خبری فارسی زبان مثل یورونیوز فارسی، دویچه وله و اینترنشنال و منوتو بودند که یک زحمت کوچک برای راستی آزمایی این خبر انجام ندادند و آنرا تکرار کردند.

امروز ترامپ برای اینکه این دروغ خبرگزاریها را خنثی کند پیاده از کاخ سفید راه افتاد و به آنطرف خیابان رفت و در مقابل کلیسای تاریخی سنت جان که شب قبل توسط تروریستهای چپگرا به آتش زده شده بود ایستاد و چند کلامی حرف زد.

اما همان خبرگزاریهایی که در بالا نامشان ذکر شد هرگز این خبر را پوشش ندادند:

مثالها فراوانند ولی همی قدر را بدانید که این جار و جنجال ها برنامه های از پیش تنظیم شده دمکراتهاست. اینها هیجکدام شان درد نژادپرستی و اینجور حرفها را ندارند. اینها برای اینکه دل مردم امریکا را خالی کنند و با ایجاد آشوب و ناامنی از انتخاب مجدد او جلوگیری کنند این بساط را راه انداخته اند. خود این ماجرا نشان میدهد که دمکراتها خودشان می دانند که رای لازم را برای پیروزی ندارند. پس تلاش می کنند تا با ایجاد ناامنی فشار را بر ترامپ بیشتر کنند.

به اشتراک بگذارید: